Top scoli Sector 6 Bucuresti dupa Scoala (33 scoli) *

1SCOALA GIMNAZIALA SPECIALA PENTRU DEFICIENTI DE AUZ "SFANTA MARIA"7.256.748.772.031200.00
2SCOALA GIMNAZIALA NR. 3117.456.968.921.9620315.00
3SCOALA GIMNAZIALA NR. 3096.415.728.502.785835.17
4SCOALA GIMNAZIALA NR. 2797.366.789.122.3437410.81
5SCOALA GIMNAZIALA NR. 2067.697.328.811.4836513.89
6SCOALA GIMNAZIALA NR. 1987.847.468.991.53641625.00
7SCOALA GIMNAZIALA NR. 1978.708.509.330.84935458.06
8SCOALA GIMNAZIALA NR. 1937.777.398.921.5339923.08
9SCOALA GIMNAZIALA NR. 1697.887.479.121.65791822.78
10SCOALA GIMNAZIALA NR. 1685.344.697.322.631200.00
11SCOALA GIMNAZIALA NR. 1675.815.058.103.054100.00
12SCOALA GIMNAZIALA NR. 1646.986.478.532.06501020.00
13SCOALA GIMNAZIALA NR. 1636.876.248.772.533326.06
14SCOALA GIMNAZIALA NR. 1614.142.967.704.74500.00
15SCOALA GIMNAZIALA NR. 1567.837.468.951.48551629.09
16SCOALA GIMNAZIALA NR. 1536.916.318.712.401100.00
17SCOALA GIMNAZIALA NR. 1427.266.868.501.6551815.69
18SCOALA GIMNAZIALA NR. 1176.776.158.612.461612515.53
19SCOALA GIMNAZIALA NR. 597.597.139.001.87531426.42
20SCOALA GIMNAZIALA "SFINTII CONSTANTIN SI ELENA"7.607.158.971.82431023.26
21SCOALA GIMNAZIALA "SFANTUL ANDREI"7.747.368.881.521614427.33
22SCOALA GIMNAZIALA "SFANTA TREIME"7.156.718.461.75751114.67
23SCOALA GIMNAZIALA "REGELE MIHAI I"7.276.649.172.534648.70
24SCOALA GIMNAZIALA "ION DUMITRIU"6.936.418.522.10881213.64
25SCOALA GIMNAZIALA "CONSTANTIN BRANCUSI"8.368.119.151.041023837.25
26SCOALA GIMNAZIALA "ADRIAN PAUNESCU"7.937.559.091.54411126.83
27LICEUL TEORETIC "MARIN PREDA"7.537.188.611.42981515.31
28LICEUL TEORETIC "EUGEN LOVINESCU"7.617.178.961.79571221.05
29LICEUL TEHNOLOGIC "SF. ANTIM IVIREANU"7.827.369.201.84501530.00
30LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "MIRCEA ELIADE"6.485.828.462.645723.51
31COLEGIUL NATIONAL "GRIGORE MOISIL"8.678.449.370.93271037.04
32COLEGIUL NATIONAL "ELENA CUZA"8.298.039.061.0324625.00
33COLEGIUL ECONOMIC "COSTIN C. KIRITESCU"7.837.409.151.7527725.93
* Topul scolilor din Bucuresti in anul scolar 2014 - 2015 a fost creat folosindu-se cele mai recente rezultate de la admiterea in liceu, si anume cele aferente anului 2014.
 

Urmareste-ne pe Facebook!