Top scoli Sector 5 Bucuresti dupa Puncte de supraevaluare (30 scoli) *

1SCOALA GIMNAZIALA "RUT"4.843.817.944.141200.00
2SCOALA GIMNAZIALA "GEORGE CALINESCU"4.463.507.333.824100.00
3SCOALA GIMNAZIALA NR. 1445.915.008.663.661300.00
4SCOALA GIMNAZIALA "PETRACHE POENARU"5.464.568.203.642900.00
5SCOALA GIMNAZIALA NR. 1365.024.167.633.461500.00
6SCOALA GIMNAZIALA NR. 1275.204.387.663.273900.00
7SCOALA GIMNAZIALA NR. 1255.214.467.473.011800.00
8SCOALA GIMNAZIALA NR. 1345.835.118.002.903600.00
9SCOALA GIMNAZIALA NR. 1036.055.348.202.856523.08
10SCOALA GIMNAZIALA NR. 1436.986.348.912.575846.90
11SCOALA GIMNAZIALA "GRIGORE TOCILESCU"6.525.898.422.5336513.89
12SCOALA GIMNAZIALA NR. 1246.606.008.402.407279.72
13SCOALA GIMNAZIALA NR. 1316.916.318.692.386757.46
14SCOALA GIMNAZIALA "LUCEAFARUL"6.656.098.332.244548.89
15SCOALA GIMNAZIALA NR. 1287.276.728.932.2149918.37
16SCOALA GIMNAZIALA "IOAN I.C. BRATIANU"6.385.848.022.187256.94
17SCOALA GIMNAZIALA NR. 26.776.248.372.133638.33
18SCOALA GIMNAZIALA NR. 1156.045.527.632.112000.00
19SCOALA GIMNAZIALA NR. 1887.396.878.962.10761519.74
20SCOALA GIMNAZIALA NR. 1356.846.328.412.098866.82
21SCOALA GIMNAZIALA "PRINCIPESA MARGARETA"7.547.068.981.92922223.91
22SCOALA GIMNAZIALA NR. 1267.126.688.481.801715.88
23LICEUL TEORETIC "DIMITRIE BOLINTINEANU"7.186.778.421.6478810.26
24SCOALA GIMNAZIALA "MIRCEA SANTIMBREANU"7.517.138.671.541562918.59
25LICEUL TEORETIC "STEFAN ODOBLEJA"8.087.759.081.33822328.05
26SCOALA GIMNAZIALA NR. 2808.137.819.111.301645835.37
27LICEUL TEORETIC "ION BARBU"8.207.889.161.28802835.00
28SCOALA GIMNAZIALA NR. 1508.838.619.510.89895258.43
29SCOALA GIMNAZIALA "I. G. DUCA"8.878.739.320.59724156.94
30COLEGIUL NATIONAL "GHEORGHE LAZAR"9.469.329.900.58353394.29
* Topul scolilor din Bucuresti in anul scolar 2014 - 2015 a fost creat folosindu-se cele mai recente rezultate de la admiterea in liceu, si anume cele aferente anului 2014.
 

Urmareste-ne pe Facebook!