Top scoli Sector 5 Bucuresti dupa Scoala (30 scoli) *

1SCOALA GIMNAZIALA NR. 2808.137.819.111.301645835.37
2SCOALA GIMNAZIALA NR. 1887.396.878.962.10761519.74
3SCOALA GIMNAZIALA NR. 1508.838.619.510.89895258.43
4SCOALA GIMNAZIALA NR. 1445.915.008.663.661300.00
5SCOALA GIMNAZIALA NR. 1436.986.348.912.575846.90
6SCOALA GIMNAZIALA NR. 1365.024.167.633.461500.00
7SCOALA GIMNAZIALA NR. 1356.846.328.412.098866.82
8SCOALA GIMNAZIALA NR. 1345.835.118.002.903600.00
9SCOALA GIMNAZIALA NR. 1316.916.318.692.386757.46
10SCOALA GIMNAZIALA NR. 1287.276.728.932.2149918.37
11SCOALA GIMNAZIALA NR. 1275.204.387.663.273900.00
12SCOALA GIMNAZIALA NR. 1267.126.688.481.801715.88
13SCOALA GIMNAZIALA NR. 1255.214.467.473.011800.00
14SCOALA GIMNAZIALA NR. 1246.606.008.402.407279.72
15SCOALA GIMNAZIALA NR. 1156.045.527.632.112000.00
16SCOALA GIMNAZIALA NR. 1036.055.348.202.856523.08
17SCOALA GIMNAZIALA NR. 26.776.248.372.133638.33
18SCOALA GIMNAZIALA "RUT"4.843.817.944.141200.00
19SCOALA GIMNAZIALA "PRINCIPESA MARGARETA"7.547.068.981.92922223.91
20SCOALA GIMNAZIALA "PETRACHE POENARU"5.464.568.203.642900.00
21SCOALA GIMNAZIALA "MIRCEA SANTIMBREANU"7.517.138.671.541562918.59
22SCOALA GIMNAZIALA "LUCEAFARUL"6.656.098.332.244548.89
23SCOALA GIMNAZIALA "IOAN I.C. BRATIANU"6.385.848.022.187256.94
24SCOALA GIMNAZIALA "I. G. DUCA"8.878.739.320.59724156.94
25SCOALA GIMNAZIALA "GRIGORE TOCILESCU"6.525.898.422.5336513.89
26SCOALA GIMNAZIALA "GEORGE CALINESCU"4.463.507.333.824100.00
27LICEUL TEORETIC "STEFAN ODOBLEJA"8.087.759.081.33822328.05
28LICEUL TEORETIC "ION BARBU"8.207.889.161.28802835.00
29LICEUL TEORETIC "DIMITRIE BOLINTINEANU"7.186.778.421.6478810.26
30COLEGIUL NATIONAL "GHEORGHE LAZAR"9.469.329.900.58353394.29
* Topul scolilor din Bucuresti in anul scolar 2014 - 2015 a fost creat folosindu-se cele mai recente rezultate de la admiterea in liceu, si anume cele aferente anului 2014.
 

Urmareste-ne pe Facebook!