Top scoli Sector 5 Bucuresti dupa Medii peste 9 (30 scoli) *

1SCOALA GIMNAZIALA NR. 2808.137.819.111.301645835.37
2SCOALA GIMNAZIALA NR. 1508.838.619.510.89895258.43
3SCOALA GIMNAZIALA "I. G. DUCA"8.878.739.320.59724156.94
4COLEGIUL NATIONAL "GHEORGHE LAZAR"9.469.329.900.58353394.29
5SCOALA GIMNAZIALA "MIRCEA SANTIMBREANU"7.517.138.671.541562918.59
6LICEUL TEORETIC "ION BARBU"8.207.889.161.28802835.00
7LICEUL TEORETIC "STEFAN ODOBLEJA"8.087.759.081.33822328.05
8SCOALA GIMNAZIALA "PRINCIPESA MARGARETA"7.547.068.981.92922223.91
9SCOALA GIMNAZIALA NR. 1887.396.878.962.10761519.74
10SCOALA GIMNAZIALA NR. 1287.276.728.932.2149918.37
11LICEUL TEORETIC "DIMITRIE BOLINTINEANU"7.186.778.421.6478810.26
12SCOALA GIMNAZIALA NR. 1246.606.008.402.407279.72
13SCOALA GIMNAZIALA NR. 1356.846.328.412.098866.82
14SCOALA GIMNAZIALA "GRIGORE TOCILESCU"6.525.898.422.5336513.89
15SCOALA GIMNAZIALA "IOAN I.C. BRATIANU"6.385.848.022.187256.94
16SCOALA GIMNAZIALA NR. 1316.916.318.692.386757.46
17SCOALA GIMNAZIALA "LUCEAFARUL"6.656.098.332.244548.89
18SCOALA GIMNAZIALA NR. 1436.986.348.912.575846.90
19SCOALA GIMNAZIALA NR. 26.776.248.372.133638.33
20SCOALA GIMNAZIALA NR. 1036.055.348.202.856523.08
21SCOALA GIMNAZIALA NR. 1267.126.688.481.801715.88
22SCOALA GIMNAZIALA "GEORGE CALINESCU"4.463.507.333.824100.00
23SCOALA GIMNAZIALA "PETRACHE POENARU"5.464.568.203.642900.00
24SCOALA GIMNAZIALA "RUT"4.843.817.944.141200.00
25SCOALA GIMNAZIALA NR. 1156.045.527.632.112000.00
26SCOALA GIMNAZIALA NR. 1255.214.467.473.011800.00
27SCOALA GIMNAZIALA NR. 1275.204.387.663.273900.00
28SCOALA GIMNAZIALA NR. 1345.835.118.002.903600.00
29SCOALA GIMNAZIALA NR. 1365.024.167.633.461500.00
30SCOALA GIMNAZIALA NR. 1445.915.008.663.661300.00
* Topul scolilor din Bucuresti in anul scolar 2014 - 2015 a fost creat folosindu-se cele mai recente rezultate de la admiterea in liceu, si anume cele aferente anului 2014.
 

Urmareste-ne pe Facebook!