Top scoli Sector 5 Bucuresti dupa Media la teza unica (30 scoli) *

1COLEGIUL NATIONAL "GHEORGHE LAZAR"9.469.329.900.58353394.29
2SCOALA GIMNAZIALA "I. G. DUCA"8.878.739.320.59724156.94
3SCOALA GIMNAZIALA NR. 1508.838.619.510.89895258.43
4LICEUL TEORETIC "ION BARBU"8.207.889.161.28802835.00
5SCOALA GIMNAZIALA NR. 2808.137.819.111.301645835.37
6LICEUL TEORETIC "STEFAN ODOBLEJA"8.087.759.081.33822328.05
7SCOALA GIMNAZIALA "MIRCEA SANTIMBREANU"7.517.138.671.541562918.59
8SCOALA GIMNAZIALA "PRINCIPESA MARGARETA"7.547.068.981.92922223.91
9SCOALA GIMNAZIALA NR. 1887.396.878.962.10761519.74
10LICEUL TEORETIC "DIMITRIE BOLINTINEANU"7.186.778.421.6478810.26
11SCOALA GIMNAZIALA NR. 1287.276.728.932.2149918.37
12SCOALA GIMNAZIALA NR. 1267.126.688.481.801715.88
13SCOALA GIMNAZIALA NR. 1436.986.348.912.575846.90
14SCOALA GIMNAZIALA NR. 1356.846.328.412.098866.82
15SCOALA GIMNAZIALA NR. 1316.916.318.692.386757.46
16SCOALA GIMNAZIALA NR. 26.776.248.372.133638.33
17SCOALA GIMNAZIALA "LUCEAFARUL"6.656.098.332.244548.89
18SCOALA GIMNAZIALA NR. 1246.606.008.402.407279.72
19SCOALA GIMNAZIALA "GRIGORE TOCILESCU"6.525.898.422.5336513.89
20SCOALA GIMNAZIALA "IOAN I.C. BRATIANU"6.385.848.022.187256.94
21SCOALA GIMNAZIALA NR. 1156.045.527.632.112000.00
22SCOALA GIMNAZIALA NR. 1036.055.348.202.856523.08
23SCOALA GIMNAZIALA NR. 1345.835.118.002.903600.00
24SCOALA GIMNAZIALA NR. 1445.915.008.663.661300.00
25SCOALA GIMNAZIALA "PETRACHE POENARU"5.464.568.203.642900.00
26SCOALA GIMNAZIALA NR. 1255.214.467.473.011800.00
27SCOALA GIMNAZIALA NR. 1275.204.387.663.273900.00
28SCOALA GIMNAZIALA NR. 1365.024.167.633.461500.00
29SCOALA GIMNAZIALA "RUT"4.843.817.944.141200.00
30SCOALA GIMNAZIALA "GEORGE CALINESCU"4.463.507.333.824100.00
* Topul scolilor din Bucuresti in anul scolar 2014 - 2015 a fost creat folosindu-se cele mai recente rezultate de la admiterea in liceu, si anume cele aferente anului 2014.
 

Urmareste-ne pe Facebook!