Top scoli Sector 4 Bucuresti dupa Scoala (28 scoli) *

1SCOALA GIMNAZIALA NR. 3087.647.228.911.7026623.08
2SCOALA GIMNAZIALA NR. 1948.067.679.221.551575132.48
3SCOALA GIMNAZIALA NR. 1907.757.358.971.611001818.00
4SCOALA GIMNAZIALA NR. 1897.236.708.832.13541018.52
5SCOALA GIMNAZIALA NR. 1656.846.278.572.316634.55
6SCOALA GIMNAZIALA NR. 1337.337.048.241.2049714.29
7SCOALA GIMNAZIALA NR. 1297.627.218.891.68851821.18
8SCOALA GIMNAZIALA NR. 1197.396.968.731.771122421.43
9SCOALA GIMNAZIALA NR. 1137.427.028.641.621412719.15
10SCOALA GIMNAZIALA NR. 997.216.738.701.9772912.50
11SCOALA GIMNAZIALA NR. 978.588.339.331.011105650.91
12SCOALA GIMNAZIALA NR. 967.416.938.891.96621422.58
13SCOALA GIMNAZIALA NR. 799.018.819.620.811399064.75
14SCOALA GIMNAZIALA "SERBAN-VODA"6.776.188.542.365747.02
15SCOALA GIMNAZIALA "MARTISOR"7.847.439.071.6438718.42
16SCOALA GIMNAZIALA "IONEL TEODOREANU"7.527.258.341.09511019.61
17SCOALA GIMNAZIALA "IENACHITA VACARESCU"5.264.268.284.021200.00
18SCOALA GIMNAZIALA "GEORGE TOPARCEANU"7.066.478.862.3951713.73
19SCOALA GIMNAZIALA "GEORGE BACOVIA"7.887.558.891.34531222.64
20SCOALA GIMNAZIALA "GENERAL EREMIA GRIGORESCU"7.286.798.771.984037.50
21SCOALA GIMNAZIALA "AVRAM IANCU"7.667.288.811.53801923.75
22SCOALA GIMNAZIALA NR. 1087.677.348.681.3426623.08
23SCOALA GIMNAZIALA "EMIL RACOVITA"7.366.918.721.81581322.41
24LICEUL DE COREGRAFIE "FLORIA CAPSALI"7.416.958.811.862613.85
25COLEGIUL TEHNIC "PETRU RARES"7.126.628.642.021516.67
26COLEGIUL ROMANO-CATOLIC "SFANTUL IOSIF"7.987.589.201.6254916.67
27COLEGIUL NATIONAL DE ARTE "DINU LIPATTI"6.866.258.722.474548.89
28COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU"8.157.888.981.10832732.53
* Topul scolilor din Bucuresti in anul scolar 2014 - 2015 a fost creat folosindu-se cele mai recente rezultate de la admiterea in liceu, si anume cele aferente anului 2014.
 

Urmareste-ne pe Facebook!