Top scoli Sector 4 Bucuresti dupa Numar elevi (28 scoli) *

1SCOALA GIMNAZIALA NR. 1948.067.679.221.551575132.48
2SCOALA GIMNAZIALA NR. 1137.427.028.641.621412719.15
3SCOALA GIMNAZIALA NR. 799.018.819.620.811399064.75
4SCOALA GIMNAZIALA NR. 1197.396.968.731.771122421.43
5SCOALA GIMNAZIALA NR. 978.588.339.331.011105650.91
6SCOALA GIMNAZIALA NR. 1907.757.358.971.611001818.00
7SCOALA GIMNAZIALA NR. 1297.627.218.891.68851821.18
8COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU"8.157.888.981.10832732.53
9SCOALA GIMNAZIALA "AVRAM IANCU"7.667.288.811.53801923.75
10SCOALA GIMNAZIALA NR. 997.216.738.701.9772912.50
11SCOALA GIMNAZIALA NR. 1656.846.278.572.316634.55
12SCOALA GIMNAZIALA NR. 967.416.938.891.96621422.58
13SCOALA GIMNAZIALA "EMIL RACOVITA"7.366.918.721.81581322.41
14SCOALA GIMNAZIALA "SERBAN-VODA"6.776.188.542.365747.02
15COLEGIUL ROMANO-CATOLIC "SFANTUL IOSIF"7.987.589.201.6254916.67
16SCOALA GIMNAZIALA NR. 1897.236.708.832.13541018.52
17SCOALA GIMNAZIALA "GEORGE BACOVIA"7.887.558.891.34531222.64
18SCOALA GIMNAZIALA "GEORGE TOPARCEANU"7.066.478.862.3951713.73
19SCOALA GIMNAZIALA "IONEL TEODOREANU"7.527.258.341.09511019.61
20SCOALA GIMNAZIALA NR. 1337.337.048.241.2049714.29
21COLEGIUL NATIONAL DE ARTE "DINU LIPATTI"6.866.258.722.474548.89
22SCOALA GIMNAZIALA "GENERAL EREMIA GRIGORESCU"7.286.798.771.984037.50
23SCOALA GIMNAZIALA "MARTISOR"7.847.439.071.6438718.42
24LICEUL DE COREGRAFIE "FLORIA CAPSALI"7.416.958.811.862613.85
25SCOALA GIMNAZIALA NR. 1087.677.348.681.3426623.08
26SCOALA GIMNAZIALA NR. 3087.647.228.911.7026623.08
27COLEGIUL TEHNIC "PETRU RARES"7.126.628.642.021516.67
28SCOALA GIMNAZIALA "IENACHITA VACARESCU"5.264.268.284.021200.00
* Topul scolilor din Bucuresti in anul scolar 2014 - 2015 a fost creat folosindu-se cele mai recente rezultate de la admiterea in liceu, si anume cele aferente anului 2014.
 

Urmareste-ne pe Facebook!