Top scoli Sector 4 Bucuresti dupa Numar elevi, ordonate crescator (28 scoli) *

1SCOALA GIMNAZIALA "IENACHITA VACARESCU"5.264.268.284.021200.00
2COLEGIUL TEHNIC "PETRU RARES"7.126.628.642.021516.67
3LICEUL DE COREGRAFIE "FLORIA CAPSALI"7.416.958.811.862613.85
4SCOALA GIMNAZIALA NR. 1087.677.348.681.3426623.08
5SCOALA GIMNAZIALA NR. 3087.647.228.911.7026623.08
6SCOALA GIMNAZIALA "MARTISOR"7.847.439.071.6438718.42
7SCOALA GIMNAZIALA "GENERAL EREMIA GRIGORESCU"7.286.798.771.984037.50
8COLEGIUL NATIONAL DE ARTE "DINU LIPATTI"6.866.258.722.474548.89
9SCOALA GIMNAZIALA NR. 1337.337.048.241.2049714.29
10SCOALA GIMNAZIALA "GEORGE TOPARCEANU"7.066.478.862.3951713.73
11SCOALA GIMNAZIALA "IONEL TEODOREANU"7.527.258.341.09511019.61
12SCOALA GIMNAZIALA "GEORGE BACOVIA"7.887.558.891.34531222.64
13COLEGIUL ROMANO-CATOLIC "SFANTUL IOSIF"7.987.589.201.6254916.67
14SCOALA GIMNAZIALA NR. 1897.236.708.832.13541018.52
15SCOALA GIMNAZIALA "SERBAN-VODA"6.776.188.542.365747.02
16SCOALA GIMNAZIALA "EMIL RACOVITA"7.366.918.721.81581322.41
17SCOALA GIMNAZIALA NR. 967.416.938.891.96621422.58
18SCOALA GIMNAZIALA NR. 1656.846.278.572.316634.55
19SCOALA GIMNAZIALA NR. 997.216.738.701.9772912.50
20SCOALA GIMNAZIALA "AVRAM IANCU"7.667.288.811.53801923.75
21COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU"8.157.888.981.10832732.53
22SCOALA GIMNAZIALA NR. 1297.627.218.891.68851821.18
23SCOALA GIMNAZIALA NR. 1907.757.358.971.611001818.00
24SCOALA GIMNAZIALA NR. 978.588.339.331.011105650.91
25SCOALA GIMNAZIALA NR. 1197.396.968.731.771122421.43
26SCOALA GIMNAZIALA NR. 799.018.819.620.811399064.75
27SCOALA GIMNAZIALA NR. 1137.427.028.641.621412719.15
28SCOALA GIMNAZIALA NR. 1948.067.679.221.551575132.48
* Topul scolilor din Bucuresti in anul scolar 2014 - 2015 a fost creat folosindu-se cele mai recente rezultate de la admiterea in liceu, si anume cele aferente anului 2014.
 

Urmareste-ne pe Facebook!