Top scoli Sector 3 Bucuresti dupa Puncte de supraevaluare (35 scoli) *

1SCOALA GIMNAZIALA NR. 474.903.848.094.252100.00
2SCOALA GIMNAZIALA "BARBU DELAVRANCEA"5.514.678.063.392414.17
3SCOALA GIMNAZIALA NR. 846.045.298.313.015300.00
4SCOALA GIMNAZIALA NEAGOE BASARAB6.555.858.662.812613.85
5SCOALA GIMNAZIALA "MEXIC"5.935.258.002.751700.00
6LICEUL TEORETIC "NICHITA STANESCU"6.966.348.842.493912.56
7SCOALA GIMNAZIALA NR. 926.706.098.542.457568.00
8SCOALA GIMNAZIALA NR. 956.335.728.172.444548.89
9SCOALA GIMNAZIALA "MIHAI BOTEZ"6.976.368.792.426446.25
10SCOALA GIMNAZIALA NR. 556.525.978.192.2210465.77
11SCOALA GIMNAZIALA NR. 1127.076.548.672.125100.00
12SCOALA GIMNAZIALA "LIVIU REBREANU"7.396.878.982.12431227.91
13LICEUL TEORETIC DECEBAL6.516.008.092.09600.00
14SCOALA GIMNAZIALA NR. 2007.046.528.612.094037.50
15SCOALA GIMNAZIALA NR. 787.196.728.611.893638.33
16SCOALA GIMNAZIALA "ALEXANDRU IOAN CUZA"7.517.058.931.8850714.00
17SCOALA GIMNAZIALA "FEDERICO GARCIA LORCA"7.507.048.881.84901314.44
18SCOALA GIMNAZIALA NR. 207.426.998.731.75801620.00
19SCOALA GIMNAZIALA NR. 677.507.078.811.751900.00
20SCOALA GIMNAZIALA NR. 887.767.349.041.701202823.33
21SCOALA GIMNAZIALA CEZAR BOLLIAC7.917.499.191.70551934.55
22SCOALA GIMNAZIALA NR. 1167.447.028.691.6728621.43
23SCOALA GIMNAZIALA NR. 807.937.539.181.651103632.73
24SCOALA GIMNAZIALA NR. 827.296.898.521.64741013.51
25SCOALA GIMNAZIALA NR. 1497.807.409.011.611102825.45
26LICEUL TEORETIC MIHAI IONESCU8.257.869.451.5918527.78
27SCOALA GIMNAZIALA NR. 547.747.348.931.5832721.88
28SCOALA GIMNAZIALA NR. 817.987.658.981.33913032.97
29SCOALA GIMNAZIALA "LEONARDO DA VINCI"8.117.799.101.31832732.53
30SCOALA GIMNAZIALA "NICOLAE LABIS"8.267.949.221.27411434.15
31SCOALA GIMNAZIALA NR. 1958.558.269.431.181738146.82
32LICEUL TEORETIC "DANTE ALIGHIERI"8.047.788.851.08491326.53
33LICEUL INTERNATIONAL DE INFORMATICA BUCURESTI8.808.549.611.071428056.34
34SCOALA GIMNAZIALA NR. 867.917.668.671.0125832.00
35COMPLEXUL EDUCATIONAL LAUDER-REUT8.938.709.670.97161062.50
* Topul scolilor din Bucuresti in anul scolar 2014 - 2015 a fost creat folosindu-se cele mai recente rezultate de la admiterea in liceu, si anume cele aferente anului 2014.
 

Urmareste-ne pe Facebook!