Top scoli Sector 3 Bucuresti dupa Puncte de supraevaluare, ordonate crescator (35 scoli) *

1COMPLEXUL EDUCATIONAL LAUDER-REUT8.938.709.670.97161062.50
2SCOALA GIMNAZIALA NR. 867.917.668.671.0125832.00
3LICEUL INTERNATIONAL DE INFORMATICA BUCURESTI8.808.549.611.071428056.34
4LICEUL TEORETIC "DANTE ALIGHIERI"8.047.788.851.08491326.53
5SCOALA GIMNAZIALA NR. 1958.558.269.431.181738146.82
6SCOALA GIMNAZIALA "NICOLAE LABIS"8.267.949.221.27411434.15
7SCOALA GIMNAZIALA "LEONARDO DA VINCI"8.117.799.101.31832732.53
8SCOALA GIMNAZIALA NR. 817.987.658.981.33913032.97
9SCOALA GIMNAZIALA NR. 547.747.348.931.5832721.88
10LICEUL TEORETIC MIHAI IONESCU8.257.869.451.5918527.78
11SCOALA GIMNAZIALA NR. 1497.807.409.011.611102825.45
12SCOALA GIMNAZIALA NR. 827.296.898.521.64741013.51
13SCOALA GIMNAZIALA NR. 807.937.539.181.651103632.73
14SCOALA GIMNAZIALA NR. 1167.447.028.691.6728621.43
15SCOALA GIMNAZIALA CEZAR BOLLIAC7.917.499.191.70551934.55
16SCOALA GIMNAZIALA NR. 887.767.349.041.701202823.33
17SCOALA GIMNAZIALA NR. 677.507.078.811.751900.00
18SCOALA GIMNAZIALA NR. 207.426.998.731.75801620.00
19SCOALA GIMNAZIALA "FEDERICO GARCIA LORCA"7.507.048.881.84901314.44
20SCOALA GIMNAZIALA "ALEXANDRU IOAN CUZA"7.517.058.931.8850714.00
21SCOALA GIMNAZIALA NR. 787.196.728.611.893638.33
22SCOALA GIMNAZIALA NR. 2007.046.528.612.094037.50
23LICEUL TEORETIC DECEBAL6.516.008.092.09600.00
24SCOALA GIMNAZIALA "LIVIU REBREANU"7.396.878.982.12431227.91
25SCOALA GIMNAZIALA NR. 1127.076.548.672.125100.00
26SCOALA GIMNAZIALA NR. 556.525.978.192.2210465.77
27SCOALA GIMNAZIALA "MIHAI BOTEZ"6.976.368.792.426446.25
28SCOALA GIMNAZIALA NR. 956.335.728.172.444548.89
29SCOALA GIMNAZIALA NR. 926.706.098.542.457568.00
30LICEUL TEORETIC "NICHITA STANESCU"6.966.348.842.493912.56
31SCOALA GIMNAZIALA "MEXIC"5.935.258.002.751700.00
32SCOALA GIMNAZIALA NEAGOE BASARAB6.555.858.662.812613.85
33SCOALA GIMNAZIALA NR. 846.045.298.313.015300.00
34SCOALA GIMNAZIALA "BARBU DELAVRANCEA"5.514.678.063.392414.17
35SCOALA GIMNAZIALA NR. 474.903.848.094.252100.00
* Topul scolilor din Bucuresti in anul scolar 2014 - 2015 a fost creat folosindu-se cele mai recente rezultate de la admiterea in liceu, si anume cele aferente anului 2014.
 

Urmareste-ne pe Facebook!