Top scoli Sector 3 Bucuresti dupa Scoala (35 scoli) *

1SCOALA GIMNAZIALA NR. 2007.046.528.612.094037.50
2SCOALA GIMNAZIALA NR. 1958.558.269.431.181738146.82
3SCOALA GIMNAZIALA NR. 1497.807.409.011.611102825.45
4SCOALA GIMNAZIALA NR. 1167.447.028.691.6728621.43
5SCOALA GIMNAZIALA NR. 1127.076.548.672.125100.00
6SCOALA GIMNAZIALA NR. 956.335.728.172.444548.89
7SCOALA GIMNAZIALA NR. 926.706.098.542.457568.00
8SCOALA GIMNAZIALA NR. 887.767.349.041.701202823.33
9SCOALA GIMNAZIALA NR. 867.917.668.671.0125832.00
10SCOALA GIMNAZIALA NR. 846.045.298.313.015300.00
11SCOALA GIMNAZIALA NR. 827.296.898.521.64741013.51
12SCOALA GIMNAZIALA NR. 817.987.658.981.33913032.97
13SCOALA GIMNAZIALA NR. 807.937.539.181.651103632.73
14SCOALA GIMNAZIALA NR. 787.196.728.611.893638.33
15SCOALA GIMNAZIALA NR. 677.507.078.811.751900.00
16SCOALA GIMNAZIALA NR. 556.525.978.192.2210465.77
17SCOALA GIMNAZIALA NR. 547.747.348.931.5832721.88
18SCOALA GIMNAZIALA NR. 474.903.848.094.252100.00
19SCOALA GIMNAZIALA NR. 207.426.998.731.75801620.00
20SCOALA GIMNAZIALA NEAGOE BASARAB6.555.858.662.812613.85
21SCOALA GIMNAZIALA CEZAR BOLLIAC7.917.499.191.70551934.55
22SCOALA GIMNAZIALA "NICOLAE LABIS"8.267.949.221.27411434.15
23SCOALA GIMNAZIALA "MIHAI BOTEZ"6.976.368.792.426446.25
24SCOALA GIMNAZIALA "MEXIC"5.935.258.002.751700.00
25SCOALA GIMNAZIALA "LIVIU REBREANU"7.396.878.982.12431227.91
26SCOALA GIMNAZIALA "LEONARDO DA VINCI"8.117.799.101.31832732.53
27SCOALA GIMNAZIALA "FEDERICO GARCIA LORCA"7.507.048.881.84901314.44
28SCOALA GIMNAZIALA "BARBU DELAVRANCEA"5.514.678.063.392414.17
29SCOALA GIMNAZIALA "ALEXANDRU IOAN CUZA"7.517.058.931.8850714.00
30LICEUL TEORETIC MIHAI IONESCU8.257.869.451.5918527.78
31LICEUL TEORETIC DECEBAL6.516.008.092.09600.00
32LICEUL TEORETIC "NICHITA STANESCU"6.966.348.842.493912.56
33LICEUL TEORETIC "DANTE ALIGHIERI"8.047.788.851.08491326.53
34LICEUL INTERNATIONAL DE INFORMATICA BUCURESTI8.808.549.611.071428056.34
35COMPLEXUL EDUCATIONAL LAUDER-REUT8.938.709.670.97161062.50
* Topul scolilor din Bucuresti in anul scolar 2014 - 2015 a fost creat folosindu-se cele mai recente rezultate de la admiterea in liceu, si anume cele aferente anului 2014.
 

Urmareste-ne pe Facebook!