Top scoli Sector 3 Bucuresti dupa Numar elevi (35 scoli) *

1SCOALA GIMNAZIALA NR. 1958.558.269.431.181738146.82
2LICEUL INTERNATIONAL DE INFORMATICA BUCURESTI8.808.549.611.071428056.34
3SCOALA GIMNAZIALA NR. 887.767.349.041.701202823.33
4SCOALA GIMNAZIALA NR. 807.937.539.181.651103632.73
5SCOALA GIMNAZIALA NR. 1497.807.409.011.611102825.45
6SCOALA GIMNAZIALA NR. 556.525.978.192.2210465.77
7SCOALA GIMNAZIALA NR. 817.987.658.981.33913032.97
8SCOALA GIMNAZIALA "FEDERICO GARCIA LORCA"7.507.048.881.84901314.44
9SCOALA GIMNAZIALA "LEONARDO DA VINCI"8.117.799.101.31832732.53
10SCOALA GIMNAZIALA NR. 207.426.998.731.75801620.00
11SCOALA GIMNAZIALA NR. 926.706.098.542.457568.00
12SCOALA GIMNAZIALA NR. 827.296.898.521.64741013.51
13SCOALA GIMNAZIALA "MIHAI BOTEZ"6.976.368.792.426446.25
14SCOALA GIMNAZIALA CEZAR BOLLIAC7.917.499.191.70551934.55
15SCOALA GIMNAZIALA NR. 846.045.298.313.015300.00
16SCOALA GIMNAZIALA NR. 1127.076.548.672.125100.00
17SCOALA GIMNAZIALA "ALEXANDRU IOAN CUZA"7.517.058.931.8850714.00
18LICEUL TEORETIC "DANTE ALIGHIERI"8.047.788.851.08491326.53
19SCOALA GIMNAZIALA NR. 956.335.728.172.444548.89
20SCOALA GIMNAZIALA "LIVIU REBREANU"7.396.878.982.12431227.91
21SCOALA GIMNAZIALA "NICOLAE LABIS"8.267.949.221.27411434.15
22SCOALA GIMNAZIALA NR. 2007.046.528.612.094037.50
23LICEUL TEORETIC "NICHITA STANESCU"6.966.348.842.493912.56
24SCOALA GIMNAZIALA NR. 787.196.728.611.893638.33
25SCOALA GIMNAZIALA NR. 547.747.348.931.5832721.88
26SCOALA GIMNAZIALA NR. 1167.447.028.691.6728621.43
27SCOALA GIMNAZIALA NEAGOE BASARAB6.555.858.662.812613.85
28SCOALA GIMNAZIALA NR. 867.917.668.671.0125832.00
29SCOALA GIMNAZIALA "BARBU DELAVRANCEA"5.514.678.063.392414.17
30SCOALA GIMNAZIALA NR. 474.903.848.094.252100.00
31SCOALA GIMNAZIALA NR. 677.507.078.811.751900.00
32LICEUL TEORETIC MIHAI IONESCU8.257.869.451.5918527.78
33SCOALA GIMNAZIALA "MEXIC"5.935.258.002.751700.00
34COMPLEXUL EDUCATIONAL LAUDER-REUT8.938.709.670.97161062.50
35LICEUL TEORETIC DECEBAL6.516.008.092.09600.00
* Topul scolilor din Bucuresti in anul scolar 2014 - 2015 a fost creat folosindu-se cele mai recente rezultate de la admiterea in liceu, si anume cele aferente anului 2014.
 

Urmareste-ne pe Facebook!