Top scoli Sector 3 Bucuresti dupa Medii peste 9 (35 scoli) *

1SCOALA GIMNAZIALA NR. 1958.558.269.431.181738146.82
2LICEUL INTERNATIONAL DE INFORMATICA BUCURESTI8.808.549.611.071428056.34
3SCOALA GIMNAZIALA NR. 807.937.539.181.651103632.73
4SCOALA GIMNAZIALA NR. 817.987.658.981.33913032.97
5SCOALA GIMNAZIALA NR. 887.767.349.041.701202823.33
6SCOALA GIMNAZIALA NR. 1497.807.409.011.611102825.45
7SCOALA GIMNAZIALA "LEONARDO DA VINCI"8.117.799.101.31832732.53
8SCOALA GIMNAZIALA CEZAR BOLLIAC7.917.499.191.70551934.55
9SCOALA GIMNAZIALA NR. 207.426.998.731.75801620.00
10SCOALA GIMNAZIALA "NICOLAE LABIS"8.267.949.221.27411434.15
11LICEUL TEORETIC "DANTE ALIGHIERI"8.047.788.851.08491326.53
12SCOALA GIMNAZIALA "FEDERICO GARCIA LORCA"7.507.048.881.84901314.44
13SCOALA GIMNAZIALA "LIVIU REBREANU"7.396.878.982.12431227.91
14COMPLEXUL EDUCATIONAL LAUDER-REUT8.938.709.670.97161062.50
15SCOALA GIMNAZIALA NR. 827.296.898.521.64741013.51
16SCOALA GIMNAZIALA NR. 867.917.668.671.0125832.00
17SCOALA GIMNAZIALA "ALEXANDRU IOAN CUZA"7.517.058.931.8850714.00
18SCOALA GIMNAZIALA NR. 547.747.348.931.5832721.88
19SCOALA GIMNAZIALA NR. 556.525.978.192.2210465.77
20SCOALA GIMNAZIALA NR. 926.706.098.542.457568.00
21SCOALA GIMNAZIALA NR. 1167.447.028.691.6728621.43
22LICEUL TEORETIC MIHAI IONESCU8.257.869.451.5918527.78
23SCOALA GIMNAZIALA "MIHAI BOTEZ"6.976.368.792.426446.25
24SCOALA GIMNAZIALA NR. 956.335.728.172.444548.89
25SCOALA GIMNAZIALA NR. 787.196.728.611.893638.33
26SCOALA GIMNAZIALA NR. 2007.046.528.612.094037.50
27LICEUL TEORETIC "NICHITA STANESCU"6.966.348.842.493912.56
28SCOALA GIMNAZIALA "BARBU DELAVRANCEA"5.514.678.063.392414.17
29SCOALA GIMNAZIALA NEAGOE BASARAB6.555.858.662.812613.85
30LICEUL TEORETIC DECEBAL6.516.008.092.09600.00
31SCOALA GIMNAZIALA "MEXIC"5.935.258.002.751700.00
32SCOALA GIMNAZIALA NR. 474.903.848.094.252100.00
33SCOALA GIMNAZIALA NR. 677.507.078.811.751900.00
34SCOALA GIMNAZIALA NR. 846.045.298.313.015300.00
35SCOALA GIMNAZIALA NR. 1127.076.548.672.125100.00
* Topul scolilor din Bucuresti in anul scolar 2014 - 2015 a fost creat folosindu-se cele mai recente rezultate de la admiterea in liceu, si anume cele aferente anului 2014.
 

Urmareste-ne pe Facebook!