Top scoli Sector 3 Bucuresti dupa Medii peste 9, ordonate crescator (35 scoli) *

1LICEUL TEORETIC DECEBAL6.516.008.092.09600.00
2SCOALA GIMNAZIALA "MEXIC"5.935.258.002.751700.00
3SCOALA GIMNAZIALA NR. 474.903.848.094.252100.00
4SCOALA GIMNAZIALA NR. 677.507.078.811.751900.00
5SCOALA GIMNAZIALA NR. 846.045.298.313.015300.00
6SCOALA GIMNAZIALA NR. 1127.076.548.672.125100.00
7LICEUL TEORETIC "NICHITA STANESCU"6.966.348.842.493912.56
8SCOALA GIMNAZIALA "BARBU DELAVRANCEA"5.514.678.063.392414.17
9SCOALA GIMNAZIALA NEAGOE BASARAB6.555.858.662.812613.85
10SCOALA GIMNAZIALA NR. 787.196.728.611.893638.33
11SCOALA GIMNAZIALA NR. 2007.046.528.612.094037.50
12SCOALA GIMNAZIALA "MIHAI BOTEZ"6.976.368.792.426446.25
13SCOALA GIMNAZIALA NR. 956.335.728.172.444548.89
14LICEUL TEORETIC MIHAI IONESCU8.257.869.451.5918527.78
15SCOALA GIMNAZIALA NR. 556.525.978.192.2210465.77
16SCOALA GIMNAZIALA NR. 926.706.098.542.457568.00
17SCOALA GIMNAZIALA NR. 1167.447.028.691.6728621.43
18SCOALA GIMNAZIALA "ALEXANDRU IOAN CUZA"7.517.058.931.8850714.00
19SCOALA GIMNAZIALA NR. 547.747.348.931.5832721.88
20SCOALA GIMNAZIALA NR. 867.917.668.671.0125832.00
21COMPLEXUL EDUCATIONAL LAUDER-REUT8.938.709.670.97161062.50
22SCOALA GIMNAZIALA NR. 827.296.898.521.64741013.51
23SCOALA GIMNAZIALA "LIVIU REBREANU"7.396.878.982.12431227.91
24LICEUL TEORETIC "DANTE ALIGHIERI"8.047.788.851.08491326.53
25SCOALA GIMNAZIALA "FEDERICO GARCIA LORCA"7.507.048.881.84901314.44
26SCOALA GIMNAZIALA "NICOLAE LABIS"8.267.949.221.27411434.15
27SCOALA GIMNAZIALA NR. 207.426.998.731.75801620.00
28SCOALA GIMNAZIALA CEZAR BOLLIAC7.917.499.191.70551934.55
29SCOALA GIMNAZIALA "LEONARDO DA VINCI"8.117.799.101.31832732.53
30SCOALA GIMNAZIALA NR. 887.767.349.041.701202823.33
31SCOALA GIMNAZIALA NR. 1497.807.409.011.611102825.45
32SCOALA GIMNAZIALA NR. 817.987.658.981.33913032.97
33SCOALA GIMNAZIALA NR. 807.937.539.181.651103632.73
34LICEUL INTERNATIONAL DE INFORMATICA BUCURESTI8.808.549.611.071428056.34
35SCOALA GIMNAZIALA NR. 1958.558.269.431.181738146.82
* Topul scolilor din Bucuresti in anul scolar 2014 - 2015 a fost creat folosindu-se cele mai recente rezultate de la admiterea in liceu, si anume cele aferente anului 2014.
 

Urmareste-ne pe Facebook!