Top scoli Sector 3 Bucuresti dupa Media la teza unica (35 scoli) *

1COMPLEXUL EDUCATIONAL LAUDER-REUT8.938.709.670.97161062.50
2LICEUL INTERNATIONAL DE INFORMATICA BUCURESTI8.808.549.611.071428056.34
3SCOALA GIMNAZIALA NR. 1958.558.269.431.181738146.82
4SCOALA GIMNAZIALA "NICOLAE LABIS"8.267.949.221.27411434.15
5LICEUL TEORETIC MIHAI IONESCU8.257.869.451.5918527.78
6SCOALA GIMNAZIALA "LEONARDO DA VINCI"8.117.799.101.31832732.53
7LICEUL TEORETIC "DANTE ALIGHIERI"8.047.788.851.08491326.53
8SCOALA GIMNAZIALA NR. 867.917.668.671.0125832.00
9SCOALA GIMNAZIALA NR. 817.987.658.981.33913032.97
10SCOALA GIMNAZIALA NR. 807.937.539.181.651103632.73
11SCOALA GIMNAZIALA CEZAR BOLLIAC7.917.499.191.70551934.55
12SCOALA GIMNAZIALA NR. 1497.807.409.011.611102825.45
13SCOALA GIMNAZIALA NR. 547.747.348.931.5832721.88
14SCOALA GIMNAZIALA NR. 887.767.349.041.701202823.33
15SCOALA GIMNAZIALA NR. 677.507.078.811.751900.00
16SCOALA GIMNAZIALA "ALEXANDRU IOAN CUZA"7.517.058.931.8850714.00
17SCOALA GIMNAZIALA "FEDERICO GARCIA LORCA"7.507.048.881.84901314.44
18SCOALA GIMNAZIALA NR. 1167.447.028.691.6728621.43
19SCOALA GIMNAZIALA NR. 207.426.998.731.75801620.00
20SCOALA GIMNAZIALA NR. 827.296.898.521.64741013.51
21SCOALA GIMNAZIALA "LIVIU REBREANU"7.396.878.982.12431227.91
22SCOALA GIMNAZIALA NR. 787.196.728.611.893638.33
23SCOALA GIMNAZIALA NR. 1127.076.548.672.125100.00
24SCOALA GIMNAZIALA NR. 2007.046.528.612.094037.50
25SCOALA GIMNAZIALA "MIHAI BOTEZ"6.976.368.792.426446.25
26LICEUL TEORETIC "NICHITA STANESCU"6.966.348.842.493912.56
27SCOALA GIMNAZIALA NR. 926.706.098.542.457568.00
28LICEUL TEORETIC DECEBAL6.516.008.092.09600.00
29SCOALA GIMNAZIALA NR. 556.525.978.192.2210465.77
30SCOALA GIMNAZIALA NEAGOE BASARAB6.555.858.662.812613.85
31SCOALA GIMNAZIALA NR. 956.335.728.172.444548.89
32SCOALA GIMNAZIALA NR. 846.045.298.313.015300.00
33SCOALA GIMNAZIALA "MEXIC"5.935.258.002.751700.00
34SCOALA GIMNAZIALA "BARBU DELAVRANCEA"5.514.678.063.392414.17
35SCOALA GIMNAZIALA NR. 474.903.848.094.252100.00
* Topul scolilor din Bucuresti in anul scolar 2014 - 2015 a fost creat folosindu-se cele mai recente rezultate de la admiterea in liceu, si anume cele aferente anului 2014.
 

Urmareste-ne pe Facebook!