Top scoli Sector 3 Bucuresti dupa Media la admitere, ordonate crescator (35 scoli) *

1SCOALA GIMNAZIALA NR. 474.903.848.094.252100.00
2SCOALA GIMNAZIALA "BARBU DELAVRANCEA"5.514.678.063.392414.17
3SCOALA GIMNAZIALA "MEXIC"5.935.258.002.751700.00
4SCOALA GIMNAZIALA NR. 846.045.298.313.015300.00
5SCOALA GIMNAZIALA NR. 956.335.728.172.444548.89
6LICEUL TEORETIC DECEBAL6.516.008.092.09600.00
7SCOALA GIMNAZIALA NR. 556.525.978.192.2210465.77
8SCOALA GIMNAZIALA NEAGOE BASARAB6.555.858.662.812613.85
9SCOALA GIMNAZIALA NR. 926.706.098.542.457568.00
10LICEUL TEORETIC "NICHITA STANESCU"6.966.348.842.493912.56
11SCOALA GIMNAZIALA "MIHAI BOTEZ"6.976.368.792.426446.25
12SCOALA GIMNAZIALA NR. 2007.046.528.612.094037.50
13SCOALA GIMNAZIALA NR. 1127.076.548.672.125100.00
14SCOALA GIMNAZIALA NR. 787.196.728.611.893638.33
15SCOALA GIMNAZIALA NR. 827.296.898.521.64741013.51
16SCOALA GIMNAZIALA "LIVIU REBREANU"7.396.878.982.12431227.91
17SCOALA GIMNAZIALA NR. 207.426.998.731.75801620.00
18SCOALA GIMNAZIALA NR. 1167.447.028.691.6728621.43
19SCOALA GIMNAZIALA "FEDERICO GARCIA LORCA"7.507.048.881.84901314.44
20SCOALA GIMNAZIALA NR. 677.507.078.811.751900.00
21SCOALA GIMNAZIALA "ALEXANDRU IOAN CUZA"7.517.058.931.8850714.00
22SCOALA GIMNAZIALA NR. 547.747.348.931.5832721.88
23SCOALA GIMNAZIALA NR. 887.767.349.041.701202823.33
24SCOALA GIMNAZIALA NR. 1497.807.409.011.611102825.45
25SCOALA GIMNAZIALA NR. 867.917.668.671.0125832.00
26SCOALA GIMNAZIALA CEZAR BOLLIAC7.917.499.191.70551934.55
27SCOALA GIMNAZIALA NR. 807.937.539.181.651103632.73
28SCOALA GIMNAZIALA NR. 817.987.658.981.33913032.97
29LICEUL TEORETIC "DANTE ALIGHIERI"8.047.788.851.08491326.53
30SCOALA GIMNAZIALA "LEONARDO DA VINCI"8.117.799.101.31832732.53
31LICEUL TEORETIC MIHAI IONESCU8.257.869.451.5918527.78
32SCOALA GIMNAZIALA "NICOLAE LABIS"8.267.949.221.27411434.15
33SCOALA GIMNAZIALA NR. 1958.558.269.431.181738146.82
34LICEUL INTERNATIONAL DE INFORMATICA BUCURESTI8.808.549.611.071428056.34
35COMPLEXUL EDUCATIONAL LAUDER-REUT8.938.709.670.97161062.50
* Topul scolilor din Bucuresti in anul scolar 2014 - 2015 a fost creat folosindu-se cele mai recente rezultate de la admiterea in liceu, si anume cele aferente anului 2014.
 

Urmareste-ne pe Facebook!