Top scoli Sector 3 Bucuresti dupa Media la absolvire (35 scoli) *

1COMPLEXUL EDUCATIONAL LAUDER-REUT8.938.709.670.97161062.50
2LICEUL INTERNATIONAL DE INFORMATICA BUCURESTI8.808.549.611.071428056.34
3LICEUL TEORETIC MIHAI IONESCU8.257.869.451.5918527.78
4SCOALA GIMNAZIALA NR. 1958.558.269.431.181738146.82
5SCOALA GIMNAZIALA "NICOLAE LABIS"8.267.949.221.27411434.15
6SCOALA GIMNAZIALA CEZAR BOLLIAC7.917.499.191.70551934.55
7SCOALA GIMNAZIALA NR. 807.937.539.181.651103632.73
8SCOALA GIMNAZIALA "LEONARDO DA VINCI"8.117.799.101.31832732.53
9SCOALA GIMNAZIALA NR. 887.767.349.041.701202823.33
10SCOALA GIMNAZIALA NR. 1497.807.409.011.611102825.45
11SCOALA GIMNAZIALA "LIVIU REBREANU"7.396.878.982.12431227.91
12SCOALA GIMNAZIALA NR. 817.987.658.981.33913032.97
13SCOALA GIMNAZIALA NR. 547.747.348.931.5832721.88
14SCOALA GIMNAZIALA "ALEXANDRU IOAN CUZA"7.517.058.931.8850714.00
15SCOALA GIMNAZIALA "FEDERICO GARCIA LORCA"7.507.048.881.84901314.44
16LICEUL TEORETIC "DANTE ALIGHIERI"8.047.788.851.08491326.53
17LICEUL TEORETIC "NICHITA STANESCU"6.966.348.842.493912.56
18SCOALA GIMNAZIALA NR. 677.507.078.811.751900.00
19SCOALA GIMNAZIALA "MIHAI BOTEZ"6.976.368.792.426446.25
20SCOALA GIMNAZIALA NR. 207.426.998.731.75801620.00
21SCOALA GIMNAZIALA NR. 1167.447.028.691.6728621.43
22SCOALA GIMNAZIALA NR. 867.917.668.671.0125832.00
23SCOALA GIMNAZIALA NR. 1127.076.548.672.125100.00
24SCOALA GIMNAZIALA NEAGOE BASARAB6.555.858.662.812613.85
25SCOALA GIMNAZIALA NR. 787.196.728.611.893638.33
26SCOALA GIMNAZIALA NR. 2007.046.528.612.094037.50
27SCOALA GIMNAZIALA NR. 926.706.098.542.457568.00
28SCOALA GIMNAZIALA NR. 827.296.898.521.64741013.51
29SCOALA GIMNAZIALA NR. 846.045.298.313.015300.00
30SCOALA GIMNAZIALA NR. 556.525.978.192.2210465.77
31SCOALA GIMNAZIALA NR. 956.335.728.172.444548.89
32SCOALA GIMNAZIALA NR. 474.903.848.094.252100.00
33LICEUL TEORETIC DECEBAL6.516.008.092.09600.00
34SCOALA GIMNAZIALA "BARBU DELAVRANCEA"5.514.678.063.392414.17
35SCOALA GIMNAZIALA "MEXIC"5.935.258.002.751700.00
* Topul scolilor din Bucuresti in anul scolar 2014 - 2015 a fost creat folosindu-se cele mai recente rezultate de la admiterea in liceu, si anume cele aferente anului 2014.
 

Urmareste-ne pe Facebook!