Top scoli Sector 2 Bucuresti dupa Puncte de supraevaluare (41 scoli) *

1SCOALA GIMNAZIALA NR. 1454.974.037.813.782300.00
2SCOALA GIMNAZIALA SPECIALA PENTRU DEFICIENTI DE VEDERE5.935.098.473.381516.67
3SCOALA GIMNAZIALA NR. 715.975.228.263.042813.57
4LICEUL TEHNOLOGIC "SFANTUL PANTELIMON"5.414.697.582.893000.00
5SCOALA GIMNAZIALA NR. 256.235.518.392.881300.00
6SCOALA GIMNAZIALA "SF. SILVESTRU"6.095.398.212.83400.00
7SCOALA GIMNAZIALA NR. 396.375.708.392.691031110.68
8LICEUL WALDORF6.816.178.762.592229.09
9SCOALA GIMNAZIALA "GRIGORIE GHICA VOIEVOD"6.676.048.592.551161512.93
10SCOALA GIMNAZIALA NR. 406.686.058.562.513738.11
11SCOALA GIMNAZIALA NR. 286.786.178.622.455858.62
12SCOALA GIMNAZIALA NR. 326.786.198.572.385623.57
13LICEUL TEORETIC "LUCIAN BLAGA"6.726.158.472.322713.70
14COLEGIUL NATIONAL " EMIL RACOVITA"6.996.428.732.315658.93
15SCOALA GIMNAZIALA NR. 776.806.258.492.25701014.29
16SCOALA GIMNAZIALA NR. 416.285.737.952.223712.70
17SCOALA GIMNAZIALA NR.666.986.468.542.08701014.29
18SCOALA GIMNAZIALA "FERDINAND I"6.766.248.322.075323.77
19LICEUL TEORETIC "ADY ENDRE"7.797.279.332.069222.22
20LICEUL TEORETIC BILINGV "ITA WEGMAN"7.837.329.372.0516212.50
21SCOALA GIMNAZIALA "MAICA DOMNULUI"7.396.918.851.9434411.76
22SCOALA GIMNAZIALA NR. 857.226.748.671.9330826.67
23SCOALA GIMNAZIALA NR. 247.306.848.721.8845715.56
24SCOALA GIMNAZIALA NR. 47.627.169.011.854324.65
25SCOALA GIMNAZIALA NR. 627.366.928.691.774924.08
26SCOALA GIMNAZIALA NR. 317.346.928.611.6953713.21
27SCOALA GIMNAZIALA NR. 277.917.519.111.61792126.58
28COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET"8.287.899.481.5924625.00
29COLEGIUL NATIONAL "VICTOR BABES"7.967.589.121.5333515.15
30SCOALA GIMNAZIALA "PETRE GHELMEZ"7.346.968.491.534037.50
31SCOALA GIMNAZIALA NR. 3078.057.679.191.511043129.81
32SCOALA GIMNAZIALA "TUDOR ARGHEZI"7.887.519.001.49572035.09
33SCOALA CENTRALA8.067.699.171.47751418.67
34SCOALA GIMNAZIALA NR. 467.146.788.241.46711014.08
35SCOALA GIMNAZIALA "IANCULUI"7.957.618.991.38701825.71
36SCOALA GIMNAZIALA NR. 517.807.498.741.25671623.88
37SCOALA GIMNAZIALA "MARIA ROSETTI"8.338.029.261.24753141.33
38COLEGIUL NATIONAL BILINGV "GEORGE COSBUC"8.658.399.461.07782734.62
39SCOALA GIMNAZIALA NR. 498.428.169.221.061054744.76
40SCOALA GIMNAZIALA NR. 568.538.279.311.041778145.76
41SCOALA GIMNAZIALA "ANASTASIA POPESCU"8.808.549.581.047457.14
* Topul scolilor din Bucuresti in anul scolar 2014 - 2015 a fost creat folosindu-se cele mai recente rezultate de la admiterea in liceu, si anume cele aferente anului 2014.
 

Urmareste-ne pe Facebook!