Top scoli Sector 2 Bucuresti dupa Scoala (41 scoli) *

1SCOALA GIMNAZIALA SPECIALA PENTRU DEFICIENTI DE VEDERE5.935.098.473.381516.67
2SCOALA GIMNAZIALA NR.666.986.468.542.08701014.29
3SCOALA GIMNAZIALA NR. 3078.057.679.191.511043129.81
4SCOALA GIMNAZIALA NR. 1454.974.037.813.782300.00
5SCOALA GIMNAZIALA NR. 857.226.748.671.9330826.67
6SCOALA GIMNAZIALA NR. 776.806.258.492.25701014.29
7SCOALA GIMNAZIALA NR. 715.975.228.263.042813.57
8SCOALA GIMNAZIALA NR. 627.366.928.691.774924.08
9SCOALA GIMNAZIALA NR. 568.538.279.311.041778145.76
10SCOALA GIMNAZIALA NR. 517.807.498.741.25671623.88
11SCOALA GIMNAZIALA NR. 498.428.169.221.061054744.76
12SCOALA GIMNAZIALA NR. 467.146.788.241.46711014.08
13SCOALA GIMNAZIALA NR. 416.285.737.952.223712.70
14SCOALA GIMNAZIALA NR. 406.686.058.562.513738.11
15SCOALA GIMNAZIALA NR. 396.375.708.392.691031110.68
16SCOALA GIMNAZIALA NR. 326.786.198.572.385623.57
17SCOALA GIMNAZIALA NR. 317.346.928.611.6953713.21
18SCOALA GIMNAZIALA NR. 286.786.178.622.455858.62
19SCOALA GIMNAZIALA NR. 277.917.519.111.61792126.58
20SCOALA GIMNAZIALA NR. 256.235.518.392.881300.00
21SCOALA GIMNAZIALA NR. 247.306.848.721.8845715.56
22SCOALA GIMNAZIALA NR. 47.627.169.011.854324.65
23SCOALA GIMNAZIALA "TUDOR ARGHEZI"7.887.519.001.49572035.09
24SCOALA GIMNAZIALA "SF. SILVESTRU"6.095.398.212.83400.00
25SCOALA GIMNAZIALA "PETRE GHELMEZ"7.346.968.491.534037.50
26SCOALA GIMNAZIALA "MARIA ROSETTI"8.338.029.261.24753141.33
27SCOALA GIMNAZIALA "MAICA DOMNULUI"7.396.918.851.9434411.76
28SCOALA GIMNAZIALA "IANCULUI"7.957.618.991.38701825.71
29SCOALA GIMNAZIALA "GRIGORIE GHICA VOIEVOD"6.676.048.592.551161512.93
30SCOALA GIMNAZIALA "FERDINAND I"6.766.248.322.075323.77
31SCOALA GIMNAZIALA "ANASTASIA POPESCU"8.808.549.581.047457.14
32SCOALA CENTRALA8.067.699.171.47751418.67
33LICEUL WALDORF6.816.178.762.592229.09
34LICEUL TEORETIC BILINGV "ITA WEGMAN"7.837.329.372.0516212.50
35LICEUL TEORETIC "LUCIAN BLAGA"6.726.158.472.322713.70
36LICEUL TEORETIC "ADY ENDRE"7.797.279.332.069222.22
37LICEUL TEHNOLOGIC "SFANTUL PANTELIMON"5.414.697.582.893000.00
38COLEGIUL NATIONAL BILINGV "GEORGE COSBUC"8.658.399.461.07782734.62
39COLEGIUL NATIONAL "VICTOR BABES"7.967.589.121.5333515.15
40COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET"8.287.899.481.5924625.00
41COLEGIUL NATIONAL " EMIL RACOVITA"6.996.428.732.315658.93
* Topul scolilor din Bucuresti in anul scolar 2014 - 2015 a fost creat folosindu-se cele mai recente rezultate de la admiterea in liceu, si anume cele aferente anului 2014.
 

Urmareste-ne pe Facebook!